Şirketimiz

Profil

who we are

Newageasia Corporation Limited Hongkong’da kurulu bir Alman tedarik şirketidir. Şirketimiz Güneydoğu Asya’dan ve özellikle Çin’den dünya çapındaki küçük, orta ve büyük ölçekli firmalara endüstriyel ürün ve hammadde tedariki alanında uzmanlaşmıştır.

Çeşitli ülkelerden alıcı ve satıcılar arasında bir aracı görevi üstlenen şirketimiz, müşterilerimize, ilk ilişkiden sipariş edilen malın teslimatına kadar, bütün tedarik süreci boyunca eşlik etmeyi kendisine ilke edinmiştir.

Hongkong, Çin ve Türkiye’de hizmet veren bürolarımız sayesinde, müşterilerimizin taleplerine en iyi şekilde cevap verecek satıcılara en kısa zamanda ulaşabilme ayrıcalığına sahibiz.

Temel prensibimiz: "Satın alırken kazanın!"

basic - idea newageasia sourcing

Günümüzde birçok firma bir yandan gittikçe artan giderler diğer yandan da giderek kızışan rekabet ile karşı karşıyalar. Belirli mal gruplarını ucuz mal üreten ülkelerden satın almayı başarabilen az sayıdaki firma, bu sayede satın alma alanındaki giderlerini düşük bir düzeyde tutmayı ve böylece kendilerine bir rekabet avantajı sağlamayı başarmaktadır. Böylesi bir tedarik yöntemi, satın alınan malın niteliğine ve satın alma hacmine bağlı olarak, büyük ölçüde bir tasarrufa ve böylece rekabet edebilme gücünün artmasına imkan sunmaktadır. Bu nedenle birçok firma satın alma ve tedarik konularina giderek artan bir stratejik önem biçiyor.

Birçok firma, gerek kapasite azlığı, gerekse bu alandaki deneyim eksikliği nedeniyle böylesi bir uluslararası adımı atmayı başaramamaktadır. Bu türden firmalara, bizden aracı olarak faydalanarak Asya ülkelerinde iş yapabilme imkanı sunuyoruz. Bir şirketin kazancının satın alma süreci ile başladığına olan inancımızdan ötürü, bu konseptimizi müşterilerimizin hizmetine sunmak istiyoruz. Amacımız, etkin ve giderlerin her zaman ön planda tutulduğu bir tedarik sürecinin, uzun vadeli bir başarının anahtarlarından biri olduğu konusunda müşterilerimizi de ikna etmektir.

Hizmet alanlarımız

scope of business - newageasia

Amacımız, müşterilerimizi doğru malları, doğru satıcıları, rekabet şansını arttıracak fiyatları ve aranan kalite standartlarını bulma konusunda desteklemektir. Bu nedenle, müşterilerimize karşılıklı güven çerçevesinde geniş bir hizmet ağı ve yetkin bir hizmet sunmayı kendimize görev edindik.

Hizmet alanlarımız şunlardır:


  • Uluslararası tedarik
  • Kalite kontrol
  • Sözleşme yönetimi
  • Gümrükleme
  • Lojistik

Kariyer

careers - newageasia

Uluslararası tedarik, satıcı seçimi ve yöneticilik konuları ilginizi mi çekiyor? Çin size ilgi çekici mi geliyor? Sayılarla aranız mı iyi? Çok iyi bir iletişim yeteneğiniz ve bilgisayar bilginiz mi var? Çok iyi düzeyde İngilizce ve Çince mi biliyorsunuz? Kendinize ve ikna kabiliyetinize güveniyor musunuz? Hem kendi başınıza hem de bir takım içinde çalışabiliyor musunuz?

O halde aradığımız kişilerden biri sizsiniz. Müşterilerimize sunduğumuz hizmeti daha iyiye doğru geliştirmek ve hizmet ağımızı genişletmek için, sürekli enerjik, yetenekli ve yüksek motivasyona sahip genç insanlar arıyoruz.

Başvurularınızı bekliyoruz.

careers@newageasia.com